P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
18.10.2017 - 02:01 CET Přihlášení uživatele


Základní údaje
Aktuální informace
Koncepce školy
Školní řád
Zaměstnanci školy
Školní poradenský tým
Fotogalerie
Mezinárodní spolupráce
Zapojení do projektů
Spolupráce s Mensou ČR
Soutěžíme, reprezentujeme
Rekordy a kuriozity
Virtuální prohlídka školy
Ze života školy
Tváře měsíce
Zájmové činnosti
Výroční zpráva
Adopce na dálku
Školní časopis
Pro budoucí prvňáčky
NAPIŠTE NÁM
Parlament
Školní družina
Rodiče
Školská rada
SRPDŠ
Školní jídelna
Pronájmy
Dokumenty ke stažení
Inspekční zprávy

 

 

 

 

 
Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Aktuální informace

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Smysluplná zahrádka - I. B a I. C

V pátek se prvňáčci vypravili na Palachovku do prostor centra Pod horami na program s názvem Smysluplná zahrádka. A smysly byly opravdu potřeba - odvážlivci se i v chladném počasí bosky prošli po chodníčku s různými materiály, orientovali se v zahrádce podle čichu, dozvěděli se spoustu nového o obyvatelích zahrady. S sebou do školy si odvezli pytlíček levandule. Program se dětem líbil.

Zobraz / Skyj

Liga škol - 2. místo

Ve středu 4.10. pokračovaly atletické soutěže Ligou škol. Starší dívky i starší hoši zvítězili, mladší hoši byli stříbrní, mladší dívky vybojovaly třetí místo. V celkovém pořadí škol jsme tentokrát obsadili místo druhé. Blahopřejeme a děkujeme všem sportovcům za reprezentaci školy.

Zobraz / Skyj

IV. A pátrala, jak se žilo Chotkům

V úterý 26.9. se vypravili čtvrťáci na Kačinu na program Jak se žilo Chotkům. Program připravilo pro řadu našich tříd sdružení Pod horami. Akce je dotovaná, děti platí snížený poplatek za program i dopravu. V prostorách muzea Kačina se nám moc líbí, spoustu nového vidíme a dozvídáme se...

Zobraz / Skyj

IV. B žonglovala...

V pondělí 2. 10. měli čtvrťáci milou návštěvu - přišla mezi ně paní Monika Březinová a učila je žonglovat. Děti používaly nejprve míčky, které si samy při výtvarné výchově vyrobily, ale vyzkoušely i tyčky flower stick, diabolo, poi a astrojax. Pro všechny to byl zajímavý zážitek, nadšeně žonglování zkoušeli a mnohým se docela dobře dařilo. Paní Březinová se svým manželem dříve pořádali workshopy zaměřené na žonglování - hned jsme je poprosili, zda by pro nás nějakou akci neuspořádali. Budeme se těšit!

Zobraz / Skyj

První letošní shromáždění

V pondělí 2.10. jsme se poprvé sešli se žáky 2. - 4. ročníku v aule na shromáždění. Paní ředitelka všechny přivítala, vysvětlila, proč se budeme scházet a popřála dětem hodně úspěchů ve školní práci. Pak převzali slovo vzorně připravení zástupci čtvrtých tříd - děkujeme jim za velmi pěkné příspěvky, které nám přiblížily jejich práci v prvním měsíci školy.

Zobraz / Skyj

Vystoupili jsme na Svatováclavských slavnostech

V sobotu 30.9. se konaly v Kutné Hoře Svatováclavské slavnosti. Naše škola na nich zajistila krátké kulturní vystoupení - sehráli jsme dvě pohádky, tanečnice zatančily a zpěvačky zazpívaly. Všem vystupujícím děkujeme a doufáme, že se náš program divákům líbil.

Zobraz / Skyj

II. B na Kačině

Hned od září se rozběhly programy sdružení Pod horami, z jeho nabídky si vybraly téměř všechny třídy 1. stupně. Programy jsou zajímavé, poučné a u dětí oblíbené. Některé se odehrávají v Kutné Hoře, jiné na Kačině. Tam se vypravila i třída II. B. A protože jsou děti velcí milovníci zvířat, nejvíce se jim líbilo povídání a promítání o koních...

Zobraz / Skyj

Atletická olympiáda - starší sportovci

Ve čtvrtek 21.9. se na atletickém stadionu utkali starší sportovci na Atletické olympiádě. Mezi děvčaty - jako vždy - velmi vynikala Kristýna Růžičková z IX. A, mezi chlapci byl nejlepší David Tůma z IX. C. Zde jsou výsledky:


    Předchozí

  [12  [3]

Další