P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
20.03.2018 - 05:19 CET Přihlášení uživatele


Základní údaje
Aktuální informace
Koncepce školy
Školní řád
Zaměstnanci školy
Školní poradenský tým
Fotogalerie
Mezinárodní spolupráce
Zapojení do projektů
Spolupráce s Mensou ČR
Soutěžíme, reprezentujeme
Rekordy a kuriozity
Virtuální prohlídka školy
Rozpočet školy
Tváře měsíce
Zájmové činnosti
Výroční zpráva
Adopce na dálku
Školní časopis
Pro budoucí prvňáčky
NAPIŠTE NÁM
Parlament
Školní družina
Rodiče
Školská rada
SRPDŠ
Školní jídelna
Pronájmy
Dokumenty ke stažení
Inspekční zprávy

 

 

 

 

 

 
Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Aktuální informace

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Pozvánka na velikonoční jarmark  

Zveme všechny rodiče, prarodiče, přátele a známé na velikonoční jarmark, který se koná v úterý 27.3. od 8,30 hodin na Palackého náměstí. Připravili jsme řadu krásných jarních dekorací, přijďte, určitě si vyberete! Akce se koná za finanční podpory Města Kutná Hora. V případě nepříznivého počasí proběhne jarmark v aule školy.

Zobraz / Skyj

Pozvánka na zápis do 1.ročníku  

Zveme budoucí prvňáčky na zápis do 1.ročníku, který se koná v pátek 6. 4.2018 od 14 do 17 hodin a v sobotu 7. 4. 2018 od 9 do 11 hodin. Zápisem a naší školou vás bude provázet Ferda Mravenec a jeho přátelé. K zápisu přineste s sebou rodný list dítěte, občanský průkaz jednoho zákonného zástupce nebo jiný doklad, prokazující adresu bydliště žáka. Těšíme se na viděnou. Pokud budete žádat o odklad povinné školní docházky pro své dítě, přineste s sebou již oba doporučující posudky - lékaře a školského poradenského zařízení. Doporučujeme vám zarezervovat si v následujících formulářích čas zápisu, který vám bude vyhovovat - vyhnete se tak případnému delšímu čekání. Na každý čas v pátek se může zapsat pět zájemců, v sobotu dva. Zápis bude oba dny probíhat samozřejmě i ve třídách bez rezervace. Rezervační systém doodle, který využíváme, bohužel od letošního roku nenabízí českou variantu, proto se omlouváme, ale část formuláře je v angličtině. Pokud na otevřený formulář kliknete pravým tlačítkem myši, můžete využít nabídku překladu do češtiny. Děkujeme za pochopení.

Zobraz / Skyj

Co nás čeká v březnu?  

Plán na první jarní měsíc si můžete přečíst zde...

Zobraz / Skyj

Ředitelské volno pondělí 30. 4. a 7. 5. 2018  

V souladu s ustanovením § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuje ředitelka školy z provozních důvodů volno ve dnech 30. 4. a 7. 5. 2018. Školní družina bude v provozu při minimálním počtu pěti přihlášených dětí - přihlásit se mohou i děti nedružinové, které navštěvují 1. - 4. ročník. V případě zájmu o využití služeb družiny ve dnech, kdy bude ředitelské volno, se prosím závazně nahlaste kterékoliv paní vychovatelce do pátku 20.4. Děkujeme za pochopení.

Zobraz / Skyj

Schůzka školního parlamentu - pátek 23.3. 

Další schůzka školního parlamentu se koná v pátek 23.3. od 7,15 hodin v hudebně jako vždy. Těšíme se na viděnou!

Zobraz / Skyj

Organizace školního roku 2017/2018

S organizací školního roku 2017/2018 se můžete seznámit dále...

Zobraz / Skyj

Tváře měsíce ledna a února

V měsíci lednu a únoru jsme poblahopřáli a poděkovali těmto dětem...

Zobraz / Skyj

I. B navštívili Permoníčci

Prvňáčci z béčka měli v pondělí 19.2. moc milou návštěvu, do jejich třídy se přišly podívat děti z dětské skupiny Permoníčci - sídlí v Kutné Hoře na Jungmannově náměstí a tak to neměly daleko. V rámci tématu Řemesla a povolání se totiž seznamují s různými profesemi a naši prvňáčci jim popovídali, jak je to s paní učitelkou a paní ředitelkou. Také jim představili Ferdu Mravence, se kterým se učí číst, psát a počítat a spoustu dalších věcí. Malí návštěvníci nám zarecitovali, společně jsme si zazpívali a zatančili. Naši šikovní školáci pomohli permoníčkům po schodech nahoru a zase dolů a pak už se rozloučili a návštěvy byl konec.


 

   1  [2] [3]

Další