P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
19.08.2018 - 05:53 CET Přihlášení uživatele


Základní údaje
Aktuální informace
Koncepce školy
Školní řád
Zaměstnanci školy
Školní poradenský tým
Fotogalerie
Mezinárodní spolupráce
Zapojení do projektů
Spolupráce s Mensou ČR
Soutěžíme, reprezentujeme
Rekordy a kuriozity
Virtuální prohlídka školy
Rozpočet školy
Tváře měsíce
Zájmové činnosti
Výroční zpráva
Adopce na dálku
Školní časopis
Pro budoucí prvňáčky
NAPIŠTE NÁM
Parlament
Školní družina
Rodiče
Školská rada
SRPDŠ
Školní jídelna
Pronájmy
Dokumenty ke stažení
Inspekční zprávy
GDPR

 

 

 

 

 

 
Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Škola > Rekordy a kuriozity

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Téma letošního roku - rekordy a kuriozity  

Na letošní rok jsme vyhlásili celoškolní téma Nej - rekordy a kuriozity. Zatím marně čekáme na rekordy a kuriozity ze tříd...A tak začínáme sami.

Zobraz / Skyj

Soutěž o nejlepšího vzorečkáře

V posledních červnových hodinách chemie proběhla ještě jedna soutěž - o nejlepšího vzorečkáře. Soutěžilo se 2krát deset minut, v první desetiminutovce jsme luštili název ze vzorečku a v druhé naopak - název jsme převáděli do vzorce. A kdo byl nejlepší?

Zobraz / Skyj

Kdo je nejlepší v násobilce aneb Žižkovský násobilkoboj

V uplynulých dnech jsme měřili svoje síly v malé násobilce - v hodinách matematiky jsme počítali pět minut příklady malé násobilky - kdo více a správně.... V příloze se můžete podívat na výsledky našeho násobilkoboje, jsou rozděleny na 1. a 2.stupeň i na jednotlivé ročníky. Absolutním vítězem je David Doubrava z IX. A, který spočítal v daném časovém limitu 257 příkladů správně - blahopřejeme!

Zobraz / Skyj

Výsledky netradičních disciplín z projektového dne

Během celoškolního projektového dne jsme měli možnost vyzkoušet si odhad, obratnost, mrštnost, šikovnost, ohebnost a bystrého ducha během celé řady netradičních soutěží. Jak jsme dopadli? Nejlepší výsledky najdete v následující příloze...

Zobraz / Skyj

Rekordy lidského těla - 5. ročník

Jsme rádi, že nám páťáci přispěli do rubriky rekordy a kuriozity některými velmi zajímavými údaji o lidském těle...V rámci hodin matematiky zjišťovali rozměry lidského těla, zkoušeli si práci s délkovými měřidly. Vyhlášeno bylo 6 kategorií - tři pro dívky a tři pro chlapce. A jak vše dopadlo?

Zobraz / Skyj

Rychlostní rekordy sedmáků

Učivo o fyzikálních veličinách zakončili sedmáci hodinou praktických aktivit - v netradičních disciplínách soutěžili o nejlepší čas...

Zobraz / Skyj

Kdy jsme se narodili?

Pátrali jsme, který měsíc a který den je nás nejvíce a nejméně narozeno...Zjistili jsme toto: Nejvíce našich dětí je narozeno v měsíci září (73), hned následuje květen (70) a srpen (68). Nejméně se nás narodilo v březnu (47) a listopadu (49). A který den v měsíci se nejčastěji vyskytuje v naší školní matrice? Je to 26. - tento den se v některém z měsíců narodilo 33 dětí, naopak nejméně 17. - jen 7.

Zobraz / Skyj

Náš nejmladší účastník SPARTAN RACE

Daniel Kudláček z II. B je - aspoń si to myslíme - náš nejmladší účastník nejpopulárnějších překážkových závodů s názvem Spartan Race. Jedná se o velmi náročnou akci určenou pro opravdu zdatné závodníky a Daneček takový závodník určitě je - běžel už třikrát a z každého závodu má medaili za úspěšné dokončení. Blahopřejeme a přejeme mu ještě hodně povedených startů.


 

   1  [2]

Další