P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
20.03.2018 - 05:22 CET Přihlášení uživatele


Základní údaje
Aktuální informace
Koncepce školy
Školní řád
Zaměstnanci školy
Školní poradenský tým
Fotogalerie
Mezinárodní spolupráce
Zapojení do projektů
Spolupráce s Mensou ČR
Soutěžíme, reprezentujeme
Rekordy a kuriozity
Virtuální prohlídka školy
Rozpočet školy
Tváře měsíce
Zájmové činnosti
Výroční zpráva
Adopce na dálku
Školní časopis
Pro budoucí prvňáčky
NAPIŠTE NÁM
Parlament
Školní družina
Rodiče
Školská rada
SRPDŠ
Školní jídelna
Pronájmy
Dokumenty ke stažení
Inspekční zprávy

 

 

 

 

 

 
Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Aktuální informace

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Schůzka školního parlamentu - pátek 23.3. 

Další schůzka školního parlamentu se koná v pátek 23.3. od 7,15 hodin v hudebně jako vždy. Těšíme se na viděnou!

Zobraz / Skyj

Ředitelské volno pondělí 30. 4. a 7. 5. 2018  

V souladu s ustanovením § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuje ředitelka školy z provozních důvodů volno ve dnech 30. 4. a 7. 5. 2018. Školní družina bude v provozu při minimálním počtu pěti přihlášených dětí - přihlásit se mohou i děti nedružinové, které navštěvují 1. - 4. ročník. V případě zájmu o využití služeb družiny ve dnech, kdy bude ředitelské volno, se prosím závazně nahlaste kterékoliv paní vychovatelce do pátku 20.4. Děkujeme za pochopení.

Zobraz / Skyj

Co nás čeká v březnu?  

Plán na první jarní měsíc si můžete přečíst zde...

Zobraz / Skyj

Pozvánka na zápis do 1.ročníku  

Zveme budoucí prvňáčky na zápis do 1.ročníku, který se koná v pátek 6. 4.2018 od 14 do 17 hodin a v sobotu 7. 4. 2018 od 9 do 11 hodin. Zápisem a naší školou vás bude provázet Ferda Mravenec a jeho přátelé. K zápisu přineste s sebou rodný list dítěte, občanský průkaz jednoho zákonného zástupce nebo jiný doklad, prokazující adresu bydliště žáka. Těšíme se na viděnou. Pokud budete žádat o odklad povinné školní docházky pro své dítě, přineste s sebou již oba doporučující posudky - lékaře a školského poradenského zařízení. Doporučujeme vám zarezervovat si v následujících formulářích čas zápisu, který vám bude vyhovovat - vyhnete se tak případnému delšímu čekání. Na každý čas v pátek se může zapsat pět zájemců, v sobotu dva. Zápis bude oba dny probíhat samozřejmě i ve třídách bez rezervace. Rezervační systém doodle, který využíváme, bohužel od letošního roku nenabízí českou variantu, proto se omlouváme, ale část formuláře je v angličtině. Pokud na otevřený formulář kliknete pravým tlačítkem myši, můžete využít nabídku překladu do češtiny. Děkujeme za pochopení.

Zobraz / Skyj

Pozvánka na velikonoční jarmark  

Zveme všechny rodiče, prarodiče, přátele a známé na velikonoční jarmark, který se koná v úterý 27.3. od 8,30 hodin na Palackého náměstí. Připravili jsme řadu krásných jarních dekorací, přijďte, určitě si vyberete! Akce se koná za finanční podpory Města Kutná Hora. V případě nepříznivého počasí proběhne jarmark v aule školy.

Zobraz / Skyj

Další vítězství v turnaji v miniházené  

V pátek 16.3. se konal třetí turnaj kutnohorské miniházené. Naši nejmladší házenkáři zvítězili, David Šklíba ze III. B byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Gratulujeme Davídkovi i celému týmu!

Zobraz / Skyj

Třeťáci v knihovně a pravěku  

V úterý 13.3. se děti ze III. A a III. B v městské knihovně dozvěděly spoustu nových a zajímavých informací o pravěku a také o práci vědců, kteří se touto problematikou zabývají. Velmi zajímavé bylo i seznámení s novými způsoby tvoření obrazů a ilustrací z této doby.

Zobraz / Skyj

Okresní kolo v basketbalu - 4. místo

Ve čtvrtek 8. 3. se vypravili naši starší basketbalisté do Čáslavi - hrálo se okresní kolo. Našim hráčům tentokrát chybělo pověstné štěstí - ve finálovém utkání, které sehráli s týmem ZŠ Sadová, bylo skóre 10:14 a to znamenalo, že tentokrát hoši odjeli bez medaile. Obsadili ale krásné čtvrté místo mezi jedenácti zúčastněnými týmy - blahopřejeme!


 

   1  [2] [3]

Další