P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
18.10.2017 - 01:51 CET Přihlášení uživatele


Základní údaje
Aktuální informace
Koncepce školy
Školní řád
Zaměstnanci školy
Školní poradenský tým
Fotogalerie
Mezinárodní spolupráce
Zapojení do projektů
Spolupráce s Mensou ČR
Soutěžíme, reprezentujeme
Rekordy a kuriozity
Virtuální prohlídka školy
Ze života školy
Tváře měsíce
Zájmové činnosti
Výroční zpráva
Adopce na dálku
Školní časopis
Pro budoucí prvňáčky
NAPIŠTE NÁM
Parlament
Školní družina
Rodiče
Školská rada
SRPDŠ
Školní jídelna
Pronájmy
Dokumenty ke stažení
Inspekční zprávy

 

 

 

 

 
Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Aktuální informace

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Schůzka školního parlamentu - pátek 20.10. 

Říjnová schůzka školního parlamentu proběhne v pátek 20.10. - jako vždy od 7, 15 hodin v hudebně. Těším se na viděnou!

Zobraz / Skyj

Výkup kaštanů a žaludů - čtvrtek 19.10.  

Výkup nasbíraných kaštanů a žaludů proběhne ve čtvrtek 19.10. od 15,00 do 17,30 hodin vedle budovy školy u závory. Plody musí být zvážené. Náhradní termín výkupu nebude stanovený.

Zobraz / Skyj

Připravujeme v říjnu 

Program na měsíc říjen si přečtete zde...

Zobraz / Skyj

Procvičovali jsme angličtinu v praxi - výměnný pobyt

Od středy 11.10. do soboty 14.10. jsme měli - jako každý rok na podzim - milou návštěvu. Navštívila nás skupina maďarských dětí se svými vyučujícími z družebního města Kutné Hory z Egeru. Ukázali jsme jim naši školu, kutnohorské památky, vzali jsme je na výlet do Prahy, společně jsme strávili spoustu času, navázali jsme nová přátelství. Komunikace probíhala po celou dobu anglicky - zkuste totiž pochytit něco z maďarštiny... Byli jsme moc spokojení a už teď se těšíme, až návštěvu na jaře oplatíme a navštívíme Eger.

Zobraz / Skyj

Smysluplná zahrádka - I.A a I. D

Program s environmentální tematikou a názvem Smysluplná zahrádka si pod vedením lektorky sdružení Pod horami užily také děti z I. A a I. D.

Zobraz / Skyj

III. A se seznamuje s historií Kutné Hory

Děti ze III. A se v pátek 6.10. vypravily na prohlídku chrámu sv. Barbory a Kaple božího těla. Už od začátku roku naslouchají kutnohorským pověstem a seznamují se s památkami a historií Kutné Hory. Než se pustí do samostatné práce o kutnohorských památkách, chtějí všechny vidět na vlastní oči a prozkoumat.

Zobraz / Skyj

Patronát I. C + VIII.C

Ve středu 11.10. vyrazila VIII. C za svými malými svěřenci z I. C, nad kterými letos drží patronát. Návštěvě předcházela pečlivá příprava. Osmáci si pro prvňáčky připravili zvířátka z balonků, jejichž výrobu jim v hodině také předvedli, na balonky jim napsali svá jména, aby příště věděli, kdo nad nimi drží ochrannou ruku. Poté společně vybarvovali omalovánky se zvířátky, případně obrázek doplnili ještě písmeny a slovy. Ani prvňáčci nezůstali pozadu a měli pro své starší kamarády připravené dárky - své portréty se jmény. Nakonec byli všichni, malí i velcí, odměněni sladkostmi za dobře vykonanou práci. Společnou hodinu si děti velmi užily. Zvláštní poděkování patří Romanu Bínovi, který zajistil pro své spolužáky rychlokurz výroby zvířátek a také věnoval balonky jako sponzorský dar.

Zobraz / Skyj

Exkurze do planetária - IV. A, IV. C

V pondělí 9. 10. se čtvrťáci vypravili v rámci výuky předmětu člověk a jeho svět do Planetária v Hradci Králové. Program, který si vybrali, souvisí s tématem Sluneční soustava. Děti byly pochváleny, měly spoustu znalostí a dotazů, zhlédly pohádku Polaris. Program se jim líbil a na závěr si nakoupily spoustu zajímavých suvenýrů - 3D brýle, otočné mapy hvězdné oblohy apod.


 

   1  [2] [3]

Další