P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
19.08.2018 - 05:53 CET Přihlášení uživatele


Základní údaje
Aktuální informace
Koncepce školy
Školní řád
Zaměstnanci školy
Školní poradenský tým
Fotogalerie
Mezinárodní spolupráce
Zapojení do projektů
Spolupráce s Mensou ČR
Soutěžíme, reprezentujeme
Rekordy a kuriozity
Virtuální prohlídka školy
Rozpočet školy
Tváře měsíce
Zájmové činnosti
Výroční zpráva
Adopce na dálku
Školní časopis
Pro budoucí prvňáčky
NAPIŠTE NÁM
Parlament
Školní družina
Rodiče
Školská rada
SRPDŠ
Školní jídelna
Pronájmy
Dokumenty ke stažení
Inspekční zprávy
GDPR

 

 

 

 

 

 
Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Rodiče

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Přihláška do matematické třídy  

Rubrika: Rodiče
Jako každý rok i letos od září (školní rok 2018/2019) otevřeme od 6. ročníku třídu pro děti se zájmem o matematiku a informatiku. Podmínkou přijetí do této třídy je úspěšné absolvování testů, psát se budou v pátek 11. května. Bližší informace a přihlášku najdete v přiloženém souboru. Přihlášku je třeba odevzdat do pátku 4.května. Případné zájemce z jiných škol budeme moci přijmout až podle počtu dětí, které odejdou z pátého ročníku do primy - škola je momentálně zcela kapacitně naplněna.

Zobraz / Skyj

Zkrácení odpoledních přestávek

Rubrika: Rodiče
Z důvodu častých žádostí o uvolnění dojíždějících dětí z části odpoledních hodin byly zkráceny přestávky mezi hodinami odpolední výuky na 5 minut, tak jak to umožńuje nová vyhláška. Přehled začátků všech vyučovacích hodin a přestávek naleznete v přiloženém souboru.

Zobraz / Skyj

Mapa školy - výsledky žákovského dotazníku

Rubrika: Rodiče
Zde se můžete seznámit s výsledky žákovských dotazníků. Děti si nejvíc na naší škole váží akcí, které škola pořádá, dále kamarádů a výuky na PC a kvalitního vybavení školy. Podle jejich názoru by se naopak měla zlepšit školní jídelna a někteří jejich spolužáci by se měli zamyslet nad svým chováním. Žáci prvního stupně hodnotí školu velmi kladně ve všech sledovaných oblastech, žáci druhého stupně jsou v některých otázkách pochopitelně kritičtější...

Zobraz / Skyj

Mapa školy 2009 - výsledky rodičovského dotazníku

Rubrika: Rodiče
V únoru jsme se obrátili na rodiče, žáky a učitele s dotazníkovým šetřením, které nám poskytuje důležitou zpětnou vazbu pro naši práci. Všem, kteří si našli čas a dotazníky vyplnili, děkujeme. Váš názor je pro nás důležitý (od rodičů se nám vrátilo přes 520 dotazníků). Celkově se tohoto testování účastnilo přes 56 000 rodičů z celé republiky. Z celkového souhrnného hodnocení vyplývá, že většina sledovaných oblasti byla v naší škole hodnocena nadprůměrně, jen některé průměrně. Výsledky rodičovských dotazníků si můžete prohlédnout zde.