P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
18.07.2018 - 23:47 CET Přihlášení uživatele


Základní údaje
Aktuální informace
Koncepce školy
Školní řád
Zaměstnanci školy
Školní poradenský tým
Fotogalerie
Mezinárodní spolupráce
Zapojení do projektů
Spolupráce s Mensou ČR
Soutěžíme, reprezentujeme
Rekordy a kuriozity
Virtuální prohlídka školy
Rozpočet školy
Tváře měsíce
Zájmové činnosti
Výroční zpráva
Adopce na dálku
Školní časopis
Pro budoucí prvňáčky
NAPIŠTE NÁM
Parlament
Školní družina
Rodiče
Školská rada
SRPDŠ
Školní jídelna
Pronájmy
Dokumenty ke stažení
Inspekční zprávy
GDPR

 

 

 

 

 

 
Základní škola Žižkov, Kremnická 98, Kutná Hora, 284 01, tel.: 327 512 175, fax: 327 512 028

Adopce na dálku

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Pozdrav z Indie  

Jako každý rok i letos nám přišel od naší adoptivní žačky Nancy dopis, vysvědčení a fotka. Vše je přiloženo. Pokud čteme indické "vysvědčení" dobře, tak má Nancy ve škole výborné výsledky, je pilná studentka a rozhodně si naši podporu zaslouží. Prosíme třídy o odevzdání příspěvku.

Zobraz / Skyj

Korespondence od Nancy

V přílohách se můžete podívat na nejnovější fotku naší adoptivní žačky Nancy v Indii, na její vysvědčení a přečíst si dopis, který nám v létě přišel. Nancy úspěšně ukončila šestý stupeň a připravuje se na studium sedmého, známky má velmi pěkné. Mnohokrát děkuje za naši podporu, je šťastná, že do školy může chodit.

Zobraz / Skyj

Nancy chodí už do čtvrté třídy

Díky finanční pomoci žižkováků navštěvuje naše adoptivní žačka Nancy už čtvrtou třídu. Samá "áčka" na vysvědčení sice nemá, ale to určitě nevadí...V příloze se můžete podívat, jak povyrostla, přečíst si dopis a prohlédnout vysvědčení.

Zobraz / Skyj

Naše adoptivní žačka Nancy

Od letošního školního roku adoptovali žáci školy malou indickou slečnu Nancy Marii K.Bellary. V lednu se nám podařilo vybrat potřebné peníze a hned jsme je odeslali - je to příspěvek na období školního roku červen 2010 - březen 2011. Nancy je šest let, žije s rodiči a dvěma sourozenci v Hubli. Příspěvek 5000 Kč bude využitý na úhradu školného, nákup školních potřeb, případně na lékařskou péči. Těšíme se na první dopis, který by měl od naší nové "spolužačky" dorazit na podzim. Je ještě malá, neumí anglicky a jak jsme se dozvěděli od pracovníků, kteří adopce zprostředkovávají, tyto děti absolvují v létě tábory, kde jim asistenti s psaním dopisů v angličtině pomáhají. V příloze si můžete prohlédnout smlouvu o adopci, je na ní i fotka Nancy.


Zobraz / Skyj

Naše adoptivní žačka Pooja

Již několik let financuje pedagogický sbor školy vzdělávání indické dívky Pooji A.R. "Naše" Pooja se narodila 15.1.1997 a žije v indickém Honnalli. Letos už navštěvuje osmý ročník a nejvíc ji prý baví angličtina. Chtěla by být učitelkou. Přejeme jí, ať se jí práce ve škole daří a její cíl se jí jednou splní. Na fotkách se můžete podívat, jak nám "naše" slečna roste.

Zobraz / Skyj

Naše adoptivní žačky už povyrostly...

Z Indie chodí pravidelné zprávy o tom, jak si naše adoptivní žačky vedou - vždy přijde kopie vysvědčení, fotografie, obrázek. V modrých šatech je na fotografii Nancy, které umožnily chodit do školy naše děti, vzdělávání druhé slečny sponzoruje už řadu let pedagogický sbor školy.

Zobraz / Skyj

Nové zprávy z Indie...

Jako každý rok i nyní jsme obdrželi dopis od Nancy, kopii vysvědčení a fotografii. Vše si můžete prohlédnout zde - nutno říci, že vysvědčení z indické školy se od našeho dost liší...